АФДО, ДЮФЛДО та Управління спорту Дніпропетровської ОДА погодили відновлення учбово-тренувального процесу та футбольних змагань!

З 2 червня можна тренуватися в командних групах до 25 осіб, але при цьому у кожної команди повинен бути список учасників тренувального процесу, завірений печаткою клубу. У ці 25 чоловік повинні увійти, як гравці, так і офіційні особи, які будуть присутні на стадіоні. Але не все так просто…Якщо уважно вчитатися в протокол тимчасових рекомендацій, то ще потрібен дозвіл на проведення учбово-тренувального процесу на території адміністративної одиниці Дніпропетровської області і він повинен супроводжуватись рішенням від відповідної територіальної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Цей дозвіл для міста Дніпра поки що не був отриманий, але в найближчі дні/години це питання повинно вирішитись. Що стосується зимових турнірів, то АФДО планує їх відновити 20 червня. На ці матчі кожна команда також має мати з собою список учасників календарної гри, але в ньому офіційних представників від однієї команди повинно не перевершувати 21 людини.