Журналіст АФДО зустрівся та поспілкувався про командні новини з капітаном та граючим тренером «Кристала» з Губинихи Писаревим Артемом.

  • Артем, вітаю Вас зі 100% -м результатом в Кубку області. З ким було складніше всього на груповій стадії? І як ви оцінюєте виступи своєї команди?

Я вас вітаю! А також вітаю з закінченням групового етапу кубка області. Цікавий формат в цьому сезоні. А також я хочу привітати всю футбольну громадськість зі стартом офіційних ігор. Дуже втомилися від карантину! Ну а тепер давайте по порядку. Завжди приємно бути лідером і досягати максимальних результатів, але це всього лише групова стадія, тому найцікавіші баталії ще попереду. Звичайно ж найскладнішим суперником для нас була команда з Петриківки. Молоді, фізично підготовлені, намагаються виходити з оборони через середню лінію за рахунок короткого пасу. Нам проти таких команд завжди важко грати. В цілому я повністю задоволений результатом наших футболістів! Хоча завжди є над чим працювати.

  • «Кристал» Губиниха в трансферне вікно підсилився якісними та досвідченими футболістами. Як Вам новачки? І чи чекати ще поповнення в команді?

Так, в період дозаявки ми запросили, а якщо бути точніше, то ми повернули в нашу сім’ю ряд висококласних футболістів, тому новачками назвати ми їх не можемо. Ну і звичайно ж, є приплив свіжої крові, а про їх рівень поки говорити рано. У кожного свої плюси і мінуси, подивимося як вони себе проявлять і в кінці змагань можна буде повернутися до цього питання.

  • Відбулось жеребкування попереднього раунду Кубка області. Вам в суперники дісталася «Збірна Васильківки», яка також виграла свою підгрупу. Як оцінюєте жеребкування?

Команду з Васильківки ми не знаємо і нам ще належить розібратися, пощастило нам з жеребкуванням чи ні. У кубкових матчах бувають сюрпризи, яких взагалі не чекаєш. Але лукавити не буду. Я радий, що на цьому етапі нам дісталася команда другої ліги, а не Суперліги.

  • 8 серпня — старт Першої ліги. Які завдання стоять перед командою в чемпіонаті?

Мета одна — це чемпіонство! Місце в трійці теж гідне місце, але все ж я буду вести наших футболістів до максимального результату.

  • «Кристал» — один з головних фаворитів чемпіонату. Якщо команда займе призове місце, чи є у хлопців бажання спробувати свої сили в Суперлізі наступного сезону?

Дякую за це питання, змушений зізнатися, особисто я вважаю, що наша команда вже давно готова до Суперліги. Зараз я говорю конкретно за футболістів з якими працюю в команді. Але мабуть у когось інша думка. Проте, я вдячний спонсорам і тим людям, які підтримують наш клуб за те, що вже було зроблено. Низький уклін, ми Вас знаємо, пам’ятаємо і дуже любимо! Безумовно хочеться розвиватися, але Ви все прекрасно розумієте: будь-який розвиток — це істотні інвестиції сил, часу, фінансів і т.д. По завершенню кубка/чемпіонату будемо знову збиратися і аналізувати куди рухатися далі. А поки налаштовуємося на продуктивний сезон! Всім успіхів, терпіння! До зустрічі на футбольних полях Дніпропетровщини!