Решение КДК относительно матча ФК «Павлоград» — «Кристалл»

//Решение КДК относительно матча ФК «Павлоград» — «Кристалл»

РІШЕННЯ № 66

Засідання КДК                                                               Федерації футболу Дніпропетровської області

м. Дніпро                                                                                  07.11.2018 р.

Розгляд:

1. Протест представника ФК «Кристал» (смт. Губиниха) щодо участі Суровцева Євгена, як гравця ФК «Павлоград», що підлягає дискваліфікації, у першому матчі ½ фіналу Першої ліги Чемпіонату Дніпропетровської області з футболу сезону 2018 року між командами ФК «Павлоград» – ФК «Кристал» (смт. Губиниха).

Встановили:

1. За протестом представника ФК «Кристал» (смт. Губиниха) Селітбовського Е.М. у матчі приймав участь гравець ФК «Павлоград» Суровцев Євген, який на той час мав       3 попередження. З даних рапорту арбітра матчу ½ фіналу Першої ліги Чемпіонату Дніпропетровської області футболу сезону 2018 року  між командами ФК «Павлоград» – ФК «Кристал» (смт. Губиниха) встановлено наявність у складі команди ФК «Павлоград» гравця №5 Суровцева Євгена. Згідно перевірених рапортів арбітрів достовірно встановлено отримання гравцем ФК «Павлоград» Суровцевим Євгеним попереджень, а саме:– 19.06.2018 у матчі ФК «Павлоград» – ФК «Рапід» (м. Кам’янське);– 14.10.2018 у матчі ФК «Кристал» (смт. Губиниха) – ФК «Павлоград»;– 28.10.2018 у матчі ФК «Перше Травня» (смт. Томаківка) – ФК «Павлоград».               Частиною 1 ст. 40 Регламенту змагань з футболу серед аматорських команд Дніпропетровської області Першої ліги сезону 2018 року облік попереджень здійснюється кожною командою самостійно.

Вирішили:

1. Згідно п.3 ст. 38 Регламенту змагань з футболу серед аматорських команд Дніпропетровської області Першої ліги сезону 2018 року за участь 03.11.2018 р. в першому матчі ½ фіналу Першої ліги Чемпіонату Дніпропетровської області футболу сезону 2018 року між командами ФК «Павлоград» – ФК «Кристал» (смт. Губиниха) футболіста у складі ФК «Павлоград» Суровцева Євгена, відносно якого наступили дисциплінарні санкції за отримання жовтих карток, та який підлягав дискваліфікації на участь у цьому матчі, зарахувати ФК «Павлоград» технічну поразку з рахунком 0:3, а ФК «Кристал» (смт. Губиниха) технічну перемогу з рахунком 3:0.

Голосували: за – 3, проти – 0, утримались – 0.

2018-11-12T08:49:27+00:00 8 ноября 2018|